Pedagógusok

 

Név

Tanított szak

Ábrahám Erika

könyvtár

Augusztin Ildikó

német nyelv

Balassa Ágnes

tanító

Bálint Józsefné

történelem

Birkás Enikő

testnevelés

Blényesiné Kozma Gabriella

tanító

Bohos Nóra

német nyelv

Csirik Judit

magyar nyelv és irodalom

Csontos Annamária

informatika, matematika

Csukás Ibolya

magyar nyelv és irodalom

Dömölki Gyuláné

angol nyelv

Eckert Ilona

német nyelv, testnevelés

Feketéné Reitmann Erika

zongorakísérő

Gyombolai Bálint

ének-zene

Heim Péter Ernőné

matematika

Herczegh Tamás

testnevelés

Horváth István

angol nyelv

Hriczó Ernő angol nyelv

Jarábek Erika

tanító

Joóné Balogh Enikő ének-zene

Józsa Edina

magyar nyelv és irodalom, német nyelv

Juhász Tünde

biológia, kémia

Karika Tímea matematika

Karsainé Nemes Erzsébet

tanító

Katonáné Horváth Ildikó

történelem

Kelecsényiné Óbányai Judit

tanító

Klettner Péter

informatika

Koscsó László

rajz, napközi vezető

Kutasi Adrienn

angol nyelv

Lakosi Katalin angol és német nyelv

Lászlóné Starcz Fanni

dzsesszbalett

Ledl Ingrid

tanító

Leszák Melinda

angol nyelv

Lőrincz Noémi

pszichológus

Lucsányi Ádám

angol nyelv, matematika

Méhész Istvánné

tanító

Mészárosné Kovács Andrea

tanító, néptánc

Molnár Botond

matematika, fizika

Nagyné Manczinger Anikó

tanító

Dr. Nagypálné Széles Beáta német nyelv

Nyulászné Homoky Katalin

biológia, kémia

Pálné Dobák Erzsébet

angol nyelv

Pásztor Józsefné

technika

Pereczes Márta

angol nyelv

Pethő Zsuzsa

tanító

Philipp Györgyné

matematika

Pongrácz Beatrix

magyar nyelv és irodalom, angol nyelv

Salamonné Kis Katalin

tanító

Selmeci-Molnár Zsuzsanna

ének-zene

Sinha-Végh Mónika

tanító

Szabára Márton

matematika, informatika

Szabó Zoltán

testnevelés

Szabóné Keresztes Nagy Beáta

tanító

Szalai Andrea

technika, életmód-életvitel, néptánc

Székely Edit

napközi vezető

Szőke Lászlóné

földrajz

Tajti Mária

tanító, informatika

Dr. Téglásné Rehó Andrea

történelem

Tillinger Péterné

matematika, természetismeret, biológia, földrajz

Tordainé Dévényi Cecília

hangképzés

Tóth Gabriella

angol nyelv

Túriné Kovács Katalin

dráma és tánc

Veszteg Andrásné

tanító

Vladár Istvánné

testnevelés

Voracsek Ildikó

magyar nyelv és irodalom

Zsákainé Papp Anita

ének-zene


 


Oktatói Asszisztensek

  • Pandur Ildikó
  • Takács Andrea


További Munkatársak

Laboráns: Kussa Ágnes


Iskolapszichológus: Lőrincz Noémi

  • E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • Rendelési idő, előzetes egyeztetés alapján:
    • szerdán és pénteken, 11-16 óra között
    • csütörtökön, 11-15 óra között

 Fejlesztőpedagógus: Szmetana Mária


 Egészségügyi szolgálat:

  • Iskolaorvos: Dr. Jutasi Ernő

Fogadási idő: pénteken, 9-10 óra között 

 

  • Védőnő (általános iskola): László Ágnes

Telefon: +36704009974

Rendelési idő: hétfőn és pénteken, 8-12 óra között

 

  • Védőnő (gimnázium): Dömötörné Bakos Zsuzsanna

Telefon: +36704009976

Rendelési idő: páratlan hét kedden, 8-12 óra között, páros hét csütörtökön, 8-12 óra között, pénteken, 8-12 óra között (változó)


Az iskola rendőre: Szabó Pál, rendőr főtörzsőrmester

Telefon: +36208522602

A XVIII. Kerülei Rendőrkapitányság elérhetőségei:

1183 Budapest, Üllői út 438., telefon: +3612929212