Pedagógusok

 

Név

Tanított szak

Ábrahám Erika

könyvtár

Augusztin Ildikó

német

Balassa Ágnes

tanító

Bálint Józsefné

történelem

Birkás Enikő

testnevelés

Blényesiné Kozma Gabriella

napközi vezető

Bohos Nóra

német

Boros Erika

kommunikáció

Csirik Judit

magyar nyelv és irodalom

Csontos Annamária

informatika, matematika

Csörgő Katalin

matematika, fizika

Csukás Ibolya

magyar nyelv és irodalom

Dobai Eszter

etika

Dömölki Gyuláné

angol

Dunavölgyiné Lipokatich Margit

tanító

Eckert Ilona

német, testnevelés

Feketéné Reitmann Erika

zongorakísérő

Franyóné Bartók Boglárka

német

Gerecz Lászlóné

magyar nyelv és irodalom

Gyombolai Bálint

ének-zene

Heim Péter Ernőné

matematika

Herczegh Tamás

testnevelés

Horváth István

angol

Józsa Edina

magyar nyelv és irodalom, német

Juhász Tünde

biológia, kémia

Karsainé Nemes Erzsébet

tanító

Katonáné Horváth Ildikó

történelem

Kelecsényiné Óbányai Judit

tanító, etika

Klettner Péter

informatika

Koscsó László

rajz

Kutasi Adrienn

angol

Lászlóné Starcz Fanni

művészi torna

Ledl Ingrid

tanító, német

Leszák Melinda

angol

Lőrincz Noémi

pszichológus

Lucsányi Ádám

angol, matematika

Méhész Istvánné

tanító

Mészárosné Kovács Andrea

tanító, technika

Molnár Botond

matematika, fizika

Nagyné Manczinger Anikó

tanító

Nyulászné Homoky Katalin

biológia, kémia

Pálné Dobák Erzsébet

angol

Pásztor Józsefné

technika

Pereczes Márta

angol

Pethő Zsuzsanna

tanító

Philipp Györgyné

matematika

Pongrácz Beatrix

magyar nyelv és irodalom, angol

Rudiné Jarábek Erika

tanító

Salamonné Kis Katalin

tanító, informatika

Selmeci-Molnár Zsuzsanna

ének-zene

Sinha-Végh Mónika

tanító

Szabára Márton

matematika, informatika

Szabó Zoltán

testnevelés

Szabóné Keresztes Nagy Beáta

tanító

Szalai Andrea

technika, életmód-életvitel, néptánc

Székely Edit

tanító

Szőke Lászlóné

földrajz

Tajti Mária

tanító, informatika

Dr Téglásné Rehó Andrea

történelem

Tillinger Péterné

matematika, természetismeret, biológia, földrajz

Tordainé Dévényi Cecília

hangképzés

Tóth Gabriella

angol

Veszteg Andrásné

tanító

Vladár Istvánné

testnevelés

Voracsek Ildikó

magyar nyelv és irodalom

Zafner Tímea

német

Zsákainé Papp Anita

ének-zene


 


Oktatói Asszisztensek

  • Pandur Ildikó
  • Takács Andrea


További Munkatársak

Laboráns:

  • Kussa Ágnes
  • Csajbók Katalin

 


 

Iskolapszichológus: Lőrincz Noémi

  • E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • Rendelési idő előzetes egyeztetés alapján:
    • szerdán és pénteken, 13 - 17 óra között
    • csütörtök, 11 - 15 óra között

 


 

Fejlesztőpedagógus: Szmetana Mária

 


 

Egészségügyi szolgálat:

  • Iskolaorvos: Dr. Jutasi Ernő

Fogadási idő: péntek – 9 és 10 óra között 

 

  • Védőnő (Általános Iskola): László Ágnes

Telefon: +36704009974

Rendelési idő: hétfőn és pénteken, 8 - 12 óra között

 

  • Védőnő (Gimnázium): Dömötörné Bakos Zsuzsanna

Telefon: +36704009976

Rendelési idő: páratlan hét kedden, 8 - 12 óra között, páros hét csütörtök, 8 - 12 óra között, pénteken, 8 - 12 között (változó )

 


 

Az iskola rendőre: Szabó Pál, rendőr főtörzsőrmester

Telefon: +36208522602

A XVIII. kerülei Rendőrkapitányság elérhetősége:

1183 Budapest, Üllői út 438., Telefon: +3612929212