BUDAPEST XVIII. KERÜLETI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÉNEK-ZENEI NYELVI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM

péntek, 11 december 2020 08:18

Természettudományi versenyeredmények

Kedves Diákok! Tisztelt Szülők!

A Magyar Természettudományi Társulat Kárpát-medencei versenyeinek tavaly elmaradt fordulóit idén ősszel pótlólag rendezte meg. Iskolánk tavalyi hetedikes tanulói és volt tanulóink (akik tavaly nyolcadikosok voltak) most ősszel fejezték be tavaly megkezdett versenysorozatukat. Közülük többen nagyon szép eredményt értek el.

A Teleki Pál Földrajz-földtan Versenyen Polgár Luca a budapesti fordulón 3. helyezést, a Kárpát-medencei döntőben 7. helyezést ért el. Nagy Zsófia Edina a budapesti fordulóban 5. helyezett, Borbély Bianka 6. helyezett lett.

A Herman Ottó Biológiaverseny budapesti fordulójában Márton Panna Dóra 2. lett, a Kárpát-medencei döntőn pedig 6. helyezést ért el.

A Herman Ottó Verseny országos (online) fordulójában Zsubori Júlia, 4. a osztályos tanuló 5. helyezést ért el.

A Bolyai Természettudományos Csapatversenyen iskolánk 8. a osztályos csapata területi 4. helyezést ért el. Csapattagok: Polgár Luca, Ugrai Kata, Sárffy Gergő és Tasi Máté.
 
Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő kollégáknak: 

Iskolavezetés